Σεζόν 4 !

• 53 Απαντήσεις
  • 6722 Εμφανίσεις
*

Αποσυνδεδεμένος no one

• Στρατηγός
  • 485
  • 13
    • Προφίλ
Σεζόν 4 !
« Απάντηση #45 στις: Ιουνίου 16, 2013, 06:18:32 μμ »
Παράθεση από: \"Σιέρα\":3n01qmxp
Λοιπόν,

Spoiler for Spoiler:3n01qmxp:
μπορεί να παραλείψουν την παρουσία της στον γάμο και στον 5ο κύκλο, όπου υποθέτω ότι θα είναιο Tyrion, θα τον δείξουν να συναντάει την Penny και θα του επιτεθεί επειδή η Cersei θα είχε ήδη επικυρήξει τον αδερφό της, οπότε ο Oppo θα είχε ήδη πεθάνει επειδή θα τον πέρασαν για τον Tyrion.[/spoiler:3n01qmxp]
Ισχύει ότι το πιο πιθανό είναι αυτό... Αλλά κρίμα. Πολύ κρίμα κατ\' εμέ. Κυρίως όταν μαθαίνεις ότι

Spoiler for Spoiler:3n01qmxp:
τους νάνους τους έστειλε ο Μικροδάχτυλος[/spoiler:3n01qmxp]
Αλλά ας είναι... Έχουμε συμβιβαστεί και με αλλαγές σε πιο σοβαρά πράγματα.
"Who are you, child?"
"No one."

*

Αποσυνδεδεμένος sofikar

• Χωρικός
  • *
  • 6
  • 0
    • Προφίλ
Σεζόν 4 !
« Απάντηση #46 στις: Ιουνίου 17, 2013, 12:07:01 πμ »
Παράθεση από: \"commando\":3mbuya6r
Παράθεση από: \"Sunspear\":3mbuya6r
Παράθεση από: \"commando\":3mbuya6r
Λογικο μου φαινεται!ειναι μεγαλη σειρα και εχει πολλα να δειξει..αυτο π με νευριαζει ομως ειναι οτι θα παω 20 χρονων και θα βλεπω ακομα Game OF Thrones!..μακαρια να βγαζει πιο πολλα επεισοδια την σεζον ή να βγαζει πιο συχνα!  ;)

:?:    :?:    :?:    :?:    :?:  

πόσο χρονών είσαι τώρα;;;;  :D

ton oktwvrio 8a kleisw ta 17...

Γεννιοντουσαν ακομα παιδια τοτε;   :shock:    :shock:    :shock:    :shock:    :shock:
Winter is coming!

*

Αποσυνδεδεμένος wun weg wun dar wun

• Χωρικός
  • *
  • 1
  • 0
    • Προφίλ
Σεζόν 4 !
« Απάντηση #47 στις: Ιουνίου 20, 2013, 02:52:41 πμ »
Παράθεση από: \"commando\":3acvalto
Λογικο μου φαινεται!ειναι μεγαλη σειρα και εχει πολλα να δειξει..αυτο π με νευριαζει ομως ειναι οτι θα παω 20 χρονων και θα βλεπω ακομα Game OF Thrones!..μακαρια να βγαζει πιο πολλα επεισοδια την σεζον ή να βγαζει πιο συχνα!  ;)

Υπομονη φίλε.  Εγώ τι να πω που πήρα το πρώτο βιβλίο σε ένα αεροδρόμιο τον Οκτώβριο του 96 και από τότε περιμένω. ...

*

Αποσυνδεδεμένος katy_greywind

• Χωρικός
  • *
  • 9
  • 0
    • Προφίλ
Σεζόν 4 !
« Απάντηση #48 στις: Ιουνίου 21, 2013, 08:41:59 μμ »
εγω δεν ανησυχω ιδιαιτερα με το γεγονος οτι θα προβαλλεται για πολλα χρονια ακομα..το θεμα ειναι να μην αλοιωθει.Για παραδειγμα, προκειμενου να μην προλαβει η σειρα τα βιβλια, αν το τραβανε πολυ και κανουν απο ενα βιβλιο 2 και 3 κυκλους θα καταντησει βαρετo.  :|  αντε...υπομονη! ας φτασουμε στον 4ο κυκλο και βλεπουμε τι θα γινει παρακατω   ;)
The things we love destroy us every time, lad. Remember that.

*

Αποσυνδεδεμένος no one

• Στρατηγός
  • 485
  • 13
    • Προφίλ
Σεζόν 4 !
« Απάντηση #49 στις: Ιουνίου 21, 2013, 10:10:10 μμ »
Παράθεση από: \"Wun Weg Wun Dar Wun\":3o9nmkm0
Υπομονη φίλε.  Εγώ τι να πω που πήρα το πρώτο βιβλίο σε ένα αεροδρόμιο τον Οκτώβριο του 96 και από τότε περιμένω. ...
Το 96;
Respect.
"Who are you, child?"
"No one."

*

Αποσυνδεδεμένος nirne

• Administrator
  • Φύλακας
  • 2397
  • 100
  • STARGARYEN LOYALIST
    • Προφίλ
Σεζόν 4 !
« Απάντηση #50 στις: Ιουνίου 22, 2013, 12:53:13 πμ »
Παράθεση από: \"No one\":3juys66j
Παράθεση από: \"Wun Weg Wun Dar Wun\":3juys66j
Το 96;
Respect.

Ρισπέκτ ιντίντ! (που θα έλεγε και μια ψυχή   :P  )

*

Αποσυνδεδεμένος lord petyr baelish

• Στρατιώτης
  • 197
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Σεζόν 4 !
« Απάντηση #51 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2013, 09:54:37 μμ »
το αγαπω ολο το Game Of Thrones αλλα πιστευω οτι η 4η σεζον θα ειναι η αγαπημενη μου...
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.

*

Αποσυνδεδεμένος SANDOR CLEGANE

• Άρχοντας
  • 1484
  • 130
    • Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2013, 02:35:45 μμ »
Πιστεύω μετά το 1ο βιβλίο, το οποίο όσο να' ναι αυτό μας άρεσε και μας έκανε να θέλουμε
 τη συνέχεια (παρά τον αναπάντεχο θάνατο του "πρωταγωνιστή" ), το βιβλίο 3β΄ ήταν και
είναι το αγαπημένο  μου ή το κορυφαίο κατά τη γνώμη μου και ολοκλήρωνε τον όλο κύκλο
αφήνοντας μας  μια ωραία συνέχεια (αν έβαζα κύκλους: 1, 2, 3α, 3β  1κύκλος), στο οποίο
υπήρχε και το κορυφαίο "κόκκινος γάμος".
  Τώρα ως γύρισμα ταινίας, πάλι πιστεύω ότι θα είναι απ' τις πιο ωραίους τηλεοπτικούς κύκλους.
(το 3α όταν το είχα δει, περίμενα πιο πολλά κι ελαφρώς απογοητεύτηκα, αλλά όταν το ξανάδα
 - πάνω από 2 φορές - μπορώ να πω ότι με κάλυψε )

A hound will die for you
  but never lie to you

*

Αποσυνδεδεμένος nirne

• Administrator
  • Φύλακας
  • 2397
  • 100
  • STARGARYEN LOYALIST
    • Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2013, 03:47:10 μμ »
Συμφωνώ απόλυτα με τον προλαλήσαντα. Το βιβλίο 3β ήταν το πιο ενδιαφέρον κατ' εμέ (το διάβασα μέσα σε δυόμιση μέρες!) και πιστεύω ότι
η τέταρτη σεζόν η οποία θα βασιστεί ως επί τω πλείστον και κατά τα φαινόμενα σ' αυτό, θα είναι κορυφαία!

Υ.Γ. Τώρα ξεκινάω το τέταρτο βιβλίο, οπότε το 3β ήταν το πιο ενδιαφέρον για μένα μέχρι στιγμής.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 12, 2013, 03:50:05 μμ από nirne »